You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Sara Danon

Tarih:16/07/2024
Yer:Bozcada Mezarlığı
Saat:12.00

 

 

Lea Hullu

Tarih:12/07/2024
Yer:İtalyan
Saat:11.00

 

Yasef Motola

Tarih:10/07/2024
Yer:Kilyos
Saat:15.00

Sultana Aboresi

Tarih:10/07/2024
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Anri Haskiya Bensusan

Tarih:07/07/2024
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Anbram Defçioğlu

Tarih:03/07/2024
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Roza Simony

Tarih:02/07/2024
Yer:Arnavutköy
Saat:15.00

Bea Ojalvo

Tarih:01/07/2024
Yer:Bağlarbaşı
Saat:13.00

Melih Dilşen

Tarih:30/06/2024
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Daniel Baruh 

Tarih:30/06/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

 

Mişel Behar

Tarih:24/06/2024
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Viktorya Amon

Tarih: 19/06/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Rebeka Levent

Tarih: 18/06/2024
Yer:Bağlarbaşı
Saat:11.00

Ferit Arıcan

Tarih: 16/06/2024
Yer:Bağlarbaşı
Saat:13.00

Leyla Levi

Tarih: 16/06/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

Hatun Museri

Tarih: 14/06/2024
Yer: Kilyos
Saat:13.00

Kalo Franko

Tarih: 09/06/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

Mari Benmişullam

Tarih: 06/06/2024
Yer: Kilyos
Saat:13.00

Janet Meriç

Tarih: 04/06/2024
Yer: Nakkaştepe
Saat:11.00

Nahim Tavaşi

Tarih:27/05/2024
Yer: Arnavutköy
Saat:13.00

Albert Mişiel

Tarih:23/05/2024
Yer: Kilyos
Saat:13.00

Sami Tovim

Tarih:23/05/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

Sultana Suzan Belifanti

Tarih:21/05/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

Niyama Reyna

Tarih:20/05/2024
Yer: Arnavutköy
Saat:11.00

Beya Barakas

Tarih:19/05/2024
Yer: Kilyos
Saat:15.00

Leya Levi

Tarih:19/05/2024
Yer: Hasköy
Saat:13.00

Davut Cibili

Tarih:19/05/2024
Yer: Nakkaştepe
Saat:11.00

Mery Sadaka

Tarih:17/05/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

Sultana Rozant

Tarih:16/05/2024
Yer: Kilyos
Saat:13.00

Donna Dezi Demarküz

Tarih:13/05/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

Manovel İleri

Tarih:06/05/2024
Yer: Arnavutköy
Saat:13.00

Simon Seren

Tarih:05/05/2024
Yer: Arnavutköy
Saat:15.00

Sara Yohay

Tarih:05/05/2024
Yer: Kilyos
Saat:13.00

Josef Viktor Sulam

Tarih:05/05/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

Simon Seren

Tarih:05/05/2024
Yer: Arnavutköy
Saat:15.00

Sara Yohay

Tarih:05/05/2024
Yer: Kilyos
Saat:13.00

Josef Viktor Sulam

Tarih:05/05/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

İliya Bahar

Tarih:01/05/2024
Yer: Arnavutköy
Saat:11.00

Klara Boritzer

Tarih:25/04/2024
Yer: Aşkenaz
Saat:15.00

Selim İskender

Tarih:25/04/2024
Yer: Kilyos
Saat:13.00

Albert Avram Haravon

Tarih:25/04/2024
Yer: Kilyos
Saat:12.00

Rebeka Zakar

Tarih:21/04/2024
Yer: Kilyos
Saat:15.00

Dorete Karlıyol

Tarih:22/04/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

Aron Reyna

Tarih:21/04/2024
Yer: Kilyos
Saat:13.00

İzak Leba

Tarih:21/04/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

Ariel Gur

Tarih:17/04/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

Jozet Ennekavi

Tarih:17/04/2024
Yer: Arnavutköy
Saat:13.00

Bohor Elmas

Tarih:16/04/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

Mişon Zambako

Tarih:14/04/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

Danyel Benkarmona

Tarih:04/04/2024
Yer: Acıbadem
Saat:13.00

Mazalto Levi

Tarih:02/04/2024
Yer: Kilyos
Saat:13.00

Sultana Behar

Tarih:31/03/2024
Yer: Nakkaştepe
Saat:13.00

Anri Yorohan

Tarih:28/03/2024
Yer: Kilyos
Saat:13.00

Ester Sason

Tarih:28/03/2024
Yer: Kilyos
Saat:11.00

Ester Munguldar

Tarih:25/03/2024
Yer: Aşkenaz
Saat:13.00

Rejine Toledo

Tarih:22/03/2024
Yer: Bağlarbaşı
Saat:13.00

Saşa Aleksandr Örme

Tarih:22/03/2024
Yer:Karay
Saat:11.00

Gisele Anter

Tarih:21/03/2024
Yer:Arnavutköy
Saat:11.00

Fortune Mizrahi

Tarih:17/03/2024
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Arnold Hornfeld

Tarih:11/03/2024
Yer:Aşkenaz
Saat:13.00

Zelda Levi

Tarih:10/03/2024
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Moris Kohen

Tarih:04/03/2024
Yer:Bağlarbaşı
Saat:11.00

Semih Yurtsever (Samuel Göreli)

Tarih:03/03/2024
Yer:Kilyos
Saat:12.30

Refael Faraci

Tarih:03/03/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Avram Yeşilbahar

Tarih:01/03/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Sevim Berker

Tarih:28/02/2024
Yer:Arnavutköy
Saat:11.00

Polomba Levi

Tarih:27/02/2024
Yer:Kilyos
Saat:12.00

Erol Motola

Tarih:27/02/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Rahel Benaroya

Tarih:26/02/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Davit Gümüştaş

Tarih:21/02/2024
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Habip Kostiel

Tarih:21/02/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

İstreel Sevi

Tarih:18/02/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Lili Benador

Tarih:15/02/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Fani Pinto

Tarih:15/02/2024
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Nesim Kohen Ülçer

Tarih:11/02/2024
Yer:Nakkaştepe
Saat:13.00

Albert Besalel

Tarih:08/02/2024
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Yasef Debahar

Tarih:07/02/2024
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Viktorya Beyo

Tarih:02/02/2024
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Yasef Hillel

Tarih:02/02/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Mario Moris Levi

Tarih:01/02/2024
Yer:Kadıköy Acıbadem
Saat:13.00

Yılmaz Halyo

Tarih:01/02/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Yasef Maner

Tarih:01/02/2024
Yer:Kilyos
Saat:10.00

Luna Salti

Tarih:29/01/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Kadun Levi

Tarih:28/01/2024
Yer:Bağlarbaşı
Saat:15.00

Samuel Kemal Maya

Tarih:28/01/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Mariyet Sevindiren

Tarih:28/01/2024
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Assia Çokolat

Tarih:26/01/2024
Yer:Aşkenaz
Saat:14.00

Suzan Behar Benekay

Tarih:26/01/2024
Yer:Aşkenaz
Saat:13.00

Rahel Reytan

Tarih:26/01/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Efrayim Kebudi

Tarih:25/01/2024
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Viktorya Barokas

Tarih:25/01/2024
Yer:Arnavutköy
Saat:11.00

Nesim Kaston

Tarih:24/01/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Yasef Halyo

Tarih:23/01/2024
Yer:Bağlarbaşı
Saat:13.00

Erol Jozef Motola

Tarih:21/01/2024
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Haskiya Kandiyoti

Tarih:19/01/2024
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Mordu Ennekavi

Tarih:19/01/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Berta Kohen

Tarih:19/01/2024
Yer:Aşkenaz
Saat:13.00

Refael Birant

Tarih:17/01/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Luna Evlense

Tarih:16/01/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Palumba Kamhi

Tarih:14/01/2024
Yer:Ortaköy
Saat:11.00

Nesim İsak Kohener

Tarih:12/01/2024
Yer:Arnavutköy
Saat:11.00

Rafigh Tchelik

Tarih:12/01/2024
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Jana Ovadia

Tarih:10/12/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Furtuni Peres

Tarih:05/01/2024
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Rozet Halyo

Tarih:04/01/2024
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

İlya Doenyas

Tarih:04/01/2024
Yer:Arnavutköy
Saat:11.00

Sümbül Meşolam

Tarih:31/12/2023
Yer:Hasköy
Saat:11.00

Mişon Espiriel

Tarih:31/12/2023
Yer:Kilyos
Saat:15.00

Suzan Atias

Tarih:31/12/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Beki Franko

Tarih:29/12/2023
Yer:Kuzguncuk
Saat:13.00

Viktorya Samur

Tarih:28/12/2023
Yer:Nakkaştepe
Saat:11.00

Nuriye Devidas

Tarih:25/12/2023
Yer:Bağlarbaşı
Saat:11.00

Naile Saltiel

Tarih:20/12/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:11.00

Eti Yohay

Tarih:19/12/2023
Yer:Kilyos
Saat:10.00

Rıfat Kamhi

Tarih:19/12/2023
Yer:İtalyan
Saat:12.00

Yasef Natan

Tarih:17/12/2023
Yer:Ortaköy
Saat:15.00

Süleyman Kazmirci

Tarih:17/12/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Ceki Morhayim

Tarih:12/12/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Fortuni Koç

Tarih:12/12/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Yaşar Menda

Tarih:08/12/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Albert Kohen

Tarih:06/12/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Janti Sadaka

Tarih:04/12/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Mazalto Araf

Tarih:03/12/2023
Yer:Bağlarbaşı
Saat:15.00

Reyna Levi

Tarih:03/12/2023
Yer:Ortaköy
Saat:11.00

Leon Romano

Tarih:01/12/2023
Yer:Hasköy
Saat:11.00

Janti Şalom

Tarih:29/11/2023
Yer:Hasköy
Saat:13.00

Sara Kılli

Tarih:28/11/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Ester Irgaz

Tarih:26/11/2023
Yer:Ortaköy
Saat:13.00

Nesim Negri

Tarih:24/11/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Rita Kazez

Tarih:23/11/2023
Yer:Hasköy
Saat:11.00

Zeki Bali

Tarih:19/11/2023
Yer:Kilyos
Saat:15.00

Salvator Mustaki

Tarih:19/11/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Nazlı Matalon

Tarih:17/11/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Jak Levitas

Tarih:16/11/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Mois D.Kalvo

Tarih:15/11/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

İlya Gülkon

Tarih:09/11/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

İzzet Hatem

Tarih:09/11/2023
Yer:Aşkenaz
Saat:13.00

Suzan Kler Danon

Tarih:06/11/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Selman Cuniman

Tarih:08/11/2023
Yer:Aşkenaz
Saat:13.00

Eliya Vitali Fins

Tarih:31/10/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Albert Benfranko

Tarih:31/10/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Habib Romano

Tarih:30/10/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Esti Giron

Tarih:26/10/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Yasef Kazado

Tarih:25/10/2023
Yer:Hasköy
Saat:11.00

Suzan Maçoro

Tarih:23/10/2023
Yer:Aşkenaz
Saat:13.00

Liyazer Bardavit

Tarih:13/10/2023
Yer:Bağlarbaşı
Saat:11.00

Ester Boz

Tarih:09/10/2023
Yer:Kilyos
Saat:15.00

Şalom Patramilo

Tarih:06/10/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Sabit Eritman

Tarih:05/10/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:11.00

Belina Rodikli

Tarih:04/10/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Salamon Gümüştaş

Tarih:04/10/2023
Yer:Hasköy
Saat:11.00

Ezra Boz

Tarih:03/10/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Nesim Pardo

Tarih:03/10/2023
Yer:Bağlarbaşı
Saat:11.00

Rebeka Bahar

Tarih:02/10/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Sultana Suzi Ervaron

Tarih:28/09/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

İsak Şöhef

Tarih:27/09/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Sonya Rifkes

Tarih:27/09/2023
Yer:Aşkenaz
Saat:11.00

Rena Rozanes

Tarih:26/09/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:15.00

Yusuf Barakas

Tarih:26/09/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Ester Hillel

Tarih:21/09/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Albert Pesah

Tarih:20/09/2023
Yer:Ortaköy
Saat:13.00

Elia Ancel

Tarih:18/09/2023
Yer:Kilyos
Saat:15.00

Sol Baruh

Tarih:08/09/2023
Yer:Bağlarbaşı
Saat:11.00

Sevim Bilmen

Tarih:06/09/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Şefika Bedit

Tarih:04/09/2023
Yer:Kilyos
Saat:15.00

Esterya Mişiel

Tarih:04/09/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Liya Hamlı

Tarih:03/09/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Yıldız Nommaz

Tarih:01/09/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Roza Beleli

Tarih:27/08/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Oro Savar

Tarih:25/08/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Yuda Leon Düzova

Tarih:25/08/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Şelomo Romi

Tarih:22/08/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Albert Galin

Tarih:20/08/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Yakup Almelek

Tarih:14/08/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:15.00

Aron Kohen

Tarih:13/08/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Rejin Baruh

Tarih:09/08/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:15.00

Ceni Hason

Tarih:07/08/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Mayir Hasan

Tarih:07/08/2023
Yer:Nakkaştepe
Saat:11.00

Yakup Franko

Tarih:06/08/2023
Yer:Hasköy
Saat:11.00

İzak Faraci

Tarih:04/08/2023
Yer:Kilyos
Saat:12.00

Fani Ohanesyan

Tarih:02/08/2023
Yer:Kilyos
Saat:10.30

Sabetay Cohen Rodrigue

Tarih:01/08/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Leya Kohen

Tarih:31/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Süzan Kervan

Tarih:30/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Mazalto Adut

Tarih:23/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Alegri Yannier

Tarih:23/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Ronnie Margulies

Tarih:21/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Leya Barokas

Tarih:21/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Raşel Savaryego

Tarih:20/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Eliza Eskinazi

Tarih:18/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Hanaka Yaghobpour

Tarih:17/07/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:11.00

Eliya Levi

Tarih:16/07/2023
Yer:Ortaköy
Saat:15.00

Lusi Girşon

Tarih:16/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Liya Maden

Tarih:16/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.30

İsak Üsnomal

Tarih:14/07/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:11.00

Rebeka Beki Sasun

Tarih:11/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Suzan Kandiyoti

Tarih:10/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Odile Künt

Tarih:09/07/2023
Yer:Bağlarbaşı
Saat:15.30

Mete Pilo

Tarih:09/07/2023
Yer:Hasköy
Saat:11.00

Rabeka Hakim

Tarih:07/07/2023
Yer:Aşkenaz
Saat:15.00

Albert Kasavi

Tarih:07/07/2023
Yer:Aşkenaz
Saat:13.00

Beki R.Mitrani

Tarih:07/07/2023
Yer:Bağlarbaşı
Saat:11.00

Viktorya Hakko

Tarih:05/07/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:11.00

Alberto Kohen

Tarih:04/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:09.00

Raşel Abuaf

Tarih:04/07/2023
Yer:Hasköy
Saat:11.00

Rosa Kamayor

Tarih:04/07/2023
Yer:Bağlarbaşı
Saat:13.00

Yako Giron

Tarih:03/07/2023
Yer:Kilyos
Saat:15.00

Nesim Yuda Karaköy

Tarih:29/06/2023
Yer:Hasköy
Saat:13.00

Recina Hazak

Tarih:28/06/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Sami Maçoro

Tarih:23/06/2023
Yer:Kuzguncuk Bağlarbaşı
Saat:13.00

Rafael Sabetay Bitran

Tarih:22/06/2023
Yer:Kilyos
Saat:14.00

Davit Leon

Tarih:21/06/2023
Yer:Kuzguncuk Nakkaştepe
Saat:13.00

Öjeni Morhayim

Tarih:19/06/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Rejina Levi

Tarih:13/06/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Ece Mizrahi

Tarih:14/06/2023
Yer:Bağlarbaşı
Saat:15.00

Davit Eskinazi

Tarih:07/06/2023
Yer:Hasköy
Saat:14.00

Hayati Mitrani

Tarih:04/06/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Mahir Zara

Tarih:01/06/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Rahel Yanni

Tarih:30/05/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Adile Cemel

Tarih:30/05/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Roza Mizrahi

Tarih:29/05/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:11.00

Luna Buker

Tarih:28/05/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Jak Refail Romano

Tarih:28/05/2023
Yer:Hasköy
Saat:11.00

Mazalto Gabay

Tarih:25/05/2023
Yer:Acıbadem
Saat:14.00

Canan Saduk

Tarih:24/05/2023
Yer:Ortaköy
Saat:11.00

Raşel Gülen

Tarih:23/05/2023
Yer:İtalyan
Saat:13.00

Mordu Eskenazi

Tarih:22/05/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Furtuni Avnayim

Tarih:21/05/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Neli Güler

Tarih:18/05/2023
Yer:Aşkenaz
Saat:11.00

Elisa Sarfati

Tarih:17/05/2023
Yer:İtalyan
Saat:11.00

Salamon Silvio Hazan

Tarih:15/05/2023
Yer:Hasköy
Saat:11.00

Hayati Liçi

Tarih:14/05/2023
Yer:Kilyos
Saat:12.30

Sami Meshulam

Tarih:14/05/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

İsak Aroyo

Tarih:12/05/2023
Yer:Ortaköy
Saat:14.00

Avram Arditi

Tarih:11/05/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:15.00

Eme Sarfati

Tarih:07/05/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Beki Funes

Tarih:07/05/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Erol Margunato

Tarih:02/05/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Avram Tezartes

Tarih:01/05/2023
Yer:Aşkenaz
Saat:13.00

Salvator Akgün

Tarih:30/04/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Moşe Nahum

Tarih:30/04/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Liya Sabanoğlu

Tarih:27/04/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Yusef Halyo

Tarih:25/04/2023
Yer:Bağlarbaşı
Saat:13.00

İsak Bardavit

Tarih:23/04/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Aviva İbrahimzade

Tarih:21/04/2023
Yer:Aşkenaz
Saat:14.00

Viza Tovil

Tarih:21/04/2023
Yer:Kilyos
Saat:12.00

Semoel Çukran

Tarih:21/04/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Yaşa Yakobişvily

Tarih:20/04/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:15.00

Mari Anahmias

Tarih:20/04/2023
Yer:Aşkenaz
Saat:11.00

Avram Elkabes

Tarih:20/04/2023
Yer:Kilyos
Saat:15.00

Liliana Mayorkas

Tarih:20/04/2023
Yer:İtalyan
Saat:13.00

Yako Beyo

Tarih:20/04/2023
Yer:Hasköy
Saat:11.00

Avram Kohen

Tarih:18/04/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Jinet Duenyas

Tarih:17/04/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Lizet Elevi

Tarih:16/04/2023
Yer:Aşkenaz
Saat:11.00

Marsel Salamon Saporta

Tarih:11/04/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Simon Güner

Tarih:09/04/2023
Yer:Bağlarbaşı
Saat:15.00

Çelebon Sevevi

Tarih:04/04/2023
Yer:Hasköy
Saat:15.00

Klara Mendeş

Tarih:03/04/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Perla Ariyel

Tarih:31/03/2023
Yer:Hasköy
Saat:13.00

İbrahim Nayman

Tarih:31/03/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:11.00

Simha Eskinazi

Tarih:30/03/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Mişon Nantu

Tarih:26/03/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Nesim Levi

Tarih:24/03/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

İzi Franko

Tarih:19/03/2023
Yer:Bağlarbaşı
Saat:15.30

Samuel Pilo

Tarih:19/03/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

Lazar Aldiş

Tarih:17/03/2023
Yer:Acıbadem
Saat:13.00

Suzi Suzan Elkabes

Tarih:16/03/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Sara Biton

Tarih:13/03/2023
Yer:Nakkaştepe
Saat:15.00

Sara Bahar

Tarih:13/03/2023
Yer:Kilyos
Saat:13.00

İzak Zakuto

Tarih:10/03/2023
Yer:Hasköy
Saat:11.00

Sultana Schilton

Tarih:09/03/2023
Yer:Arnavutköy
Saat:13.00

Rüchan Şenbahar

Tarih:05/03/2023
Yer:Kilyos
Saat:12.30

Dina Kohen

Tarih:05/03/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Vida Özkar

Tarih:02/03/2023
Yer:Kilyos
Saat:12.30

Yako Hazan

Tarih:02/03/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Miryam Fridman

Tarih:01/03/2023
Yer:Aşkenaz
Saat:11.00

İsak Özdamar

Tarih:27/02/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Roza Pinhas

Tarih:26/02/2023
Yer:Hasköy
Saat:13.00

Raşel Şimon

Tarih:26/02/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Etel Şaul

Tarih:23/02/2023
Yer:Aşkenaz
Saat:14.00

Ana Alkan

Tarih:23/02/2023
Yer:Kilyos
Saat:12.30

Jak Kaston

Tarih:23/02/2023
Yer:Kilyos
Saat:11.00

Rıfat Hasan

Tarih:21/02/2023
Yer:Ortaköy
Saat:11.00