oryom22

Ülkece, dayanışmanın, birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu yaşayarak deneyimlediğimiz zor zamanlardan geçmekteyiz.
Bir Pesah daha yaklaşırken sizler sevdiklerinize, onları hatırladığınızı göstermek için; bizler de ihtiyaçlılarımızı ve kurumumuzu daha iyi yaşatabilmek için telefonlarımızın başındayız… Sizler de Or Yom’a 0533 378 50 80 numaralı whats app hattımızdan ulaşarak aşağıdaki kart veya sertifikalardan birini seçebilir, hem sevdiklerinizi mutlu etmiş hem de yaptığınız katkıyla Or Yom’daki yaşamlara dokunmuş olabilirsiniz.
Her zamanki gibi yanımızda olacağınız için şimdiden tüm barışseverlerimize çok teşekkür ederiz.

Hafta içi etkinliklere gelince…
Kaldığımız yerden devam…
Pandemi öncesi UOML ile el ele nefis bir proje başlatmıştık. UOML öğretmenleri istedikleri bir alanda faaliyet yaptırmak üzere Or Yom’a geliyorlardı. O kadar güzel etkinliklere şahit olduk ki; hepsi birbirinden iyiydi. Yoga yaptıran, oyun oynatan, müzik eşliğinde boyama ve daha neler neler… Hepsini tamamlayamadan pandemi nedeniyle ara verdiğimiz bu projeye yeniden başlamamız için bir telefonumuz yetti.
UOML eğitim koordinatörü Sn. Röne Kaspi ricamızı hemen kabul etti ve çok kısa bir sürede organize olup faaliyetlerine başladılar.
Sevgili Öğretmenler her zamanki gibi konularında çok tecrübeliydiler ve çok güzel bir faaliyet oldu. Okulumuzla gurur duyuyoruz. Başta Röne Kaspi’ye sonra okuma faaliyeti gerçekleştiren değerli UOML öğretmenleri Aslıhan Kuloğlu ve Sinem Kahraman’a çok teşekkürler.
Yeni faaliyetleri heyecanla bekliyoruz, buradan paylaşmaya devam edeceğiz.
Haftanın bir diğer güzelliği ise FKD Derneği’nin Or Yom’da verdiği dönerin yanı sıra, pansiyonerlerle yaptıkları sıcak sohbetler ve dağıttıkları hediyeler, müziklerle günümüzü şenlendirmeleri oldu.
İçten ziyaretleri, o güzel tebessümleri ve değerli bağışları için tüm FKD üyelerine çok teşekkür ederiz.
Her zaman bekleriz
Tüm toplumumu güzel bir hafta dileriz.

oryom220323